Probouzení smyslů

„Ve tvém těle existuje velmi jemný proud elektřiny, opravdu jemný. Ale čím je jemnější, tím je hlubší. Není velmi viditelný. Vědci říkají, že veškerá elektřina ve tvém těle by dohromady mohla rozsvítit žárovku o síle pět svíček. To není moc. Co do kvantity, není to moc, ani atom není moc co se týče kvantity, ale co se kvality týče... Pokud vybuchne, má v sobě ohromnou energii.“
Osho,  Philosophia Perennis,   Vol. 1, Talk #8

16.10. - 18.10. 2020 |

⚠️ Změna místa: ⚠️ Praha

Probouzení smyslů

V „Probouzení smyslů“ budeme probouzet právě tuto energii, o které Osho mluví. Jak to budeme dělat? Tím, že probudíme všechny tvé smysly tak, aby se staly bránou – k tobě, k božství a k té ohromné energii, kterou v sobě nosíš.

Aktivujeme energii lásky, ducha oslavy a plynutí života pomocí různých meditací, dechových cvičení, praxe všímavosti a skupinových procesů.

Také se naučíte, jak se napojit na tuto ohromnou energii v sobě bezpečným způsobem, aniž by vás přehltila. Tím, že se naučíte přistupovat k této energii postupně a po kouscích, po soustech, budete ji umět integrovat do svého systému. Naučíte se plynout s jakoukoli energií, kterou potkáte ve svém životě. Pak se veškeré energie stanou mostem k přítomnosti, lásce a probuzení.

Organizátor:

„Jsi velkým tajemstvím mnoha vícerozměrných energií. Přijmi to a dovol si plynout s každou energií s hlubokou citlivostí, vědomím, láskou a porozuměním. Dovol si s tím plynout! Pak se každá touha stává prostředkem svého vlastního překročení. Pak se každá energie stává pomocníkem. A pak se právě tento svět stává nirvánou, právě toto tělo se stává svatyní – posvátnou svatyní, posvátným místem.“
Osho, Kniha tajemnství

Hana Kubáčková
telefon: 602590699